CANLI DİNLE   
4/24/2012
Capital Radio Apple Store’da!
Kuzey Kıbrıs’ın en popüler radyosu, bir ilke daha imza atmayı başardı. Capital Radio 93.8 FM, iPhone, iPad ve iPod’lardan yayına başladı.

Kuzey Kıbrıs’ın en popüler radyosu, bir ilke daha imza atmayı başardı. Capital Radio 93.8 FM, iPhone, iPad ve iPod’lardan yayına başladı. iTunes’da da yer alan radyo milyonlarca Apple kullanıcısına ulaşıyor. Radyo aynı zamanda Apple Store’da yer alan müzik servisleri içinde ‘en çok tercih edilenler’ arasına girmeyi de başardı.

Kurulduğu günden itibaren çok kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine kavuşan Capital Radio, yine bir ilke imza atarak milyonlarca Apple kullanıcısına canlı yayına başladı. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama sayesinde, hem canlı yayına ulaşılabiliyor hem de yayın programlarını takip edilebiliyor.
Apple kullanıcılarına yönelik interaktif uygulamalarda sunan radyo, en çok dinlenen parçaların listesini de interaktif bir şekilde dinleyicileri ile birlikte hazırlıyor.

Radyo daha önce de www.capitalcyprus.com adresinden de Windows Player uygulamasını dinleyicilerine sunmuştu. Türkiye’de birkaç radyonun, Kıbrıs’ta ise sadece Capital Radio’nun yer aldığı; iPhone, iPad, İpod ve iTunes servisi sayesinde, tüm dünyadaki milyonlarca Apple kullanıcısı CD kalitesinde radyoyu dinleyebiliyor.

 
 
 
Capital Radio Windows Player
 

Bizi Takip Edin İletişim  
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
 
Capital Radio 93.8 FM bir CAPITALCITY PUBLISHING LTD. kuruluşudur. Powered by: NOVEMBERSON PRODUCTION